Systemy w ruletce

Gdy poważniej zainteresujecie się ruletką w kasynach internetowych przypłyną do Was z pewnością oferty zakupu super-systemów, które zapewnią zwycięstwo nad kasynem w każdych warunkach. Otóż oczywiste jest, że tak popularna gra hazardowa jest grą losową i nie da się całkowicie wpływać na jej wyniki. Kilka systemów dostępnych bezpłatnie na rynku może jednak pomóc. Przestawiamy najbardziej interesujące spośród tych systemów

System Shauna ? przeznaczony dla graczy, którzy otworzyli nowe konta w kasynach internetowych i mają do zagospodarowania bonusy. Nie przedstawia on niczego odkrywczego. Polega na obstawieniu w ruletce europejskiej (z jednym zerem) numerów za 66 dolarów (najlepiej część z nich wziąć z przyznanego bonusu) lub ich wielokrotność. Kwotę 36 dolarów stawiamy na czerwone, po 4 dolary na sześciu splitach oraz po 2 dolary na trzy numery spośród pozostałych (4,6,15,22,24,33,35). Rachunek jest bardzo prosty. Wygrywamy dokładnie 6 dolarów, jeśli padnie jeden z 33 obstawionych przez nas numerów. Przegrywamy, gdy trafiony okaże się jeden z 4 niewybranych przez Was numerów. Zapoznaj się z opiniami innych profesjonalnych graczy m.in. na forum sportowe - znajdziesz wszelkie informacje o bukmacherach, kasynach i pokerze.

System Jamesa Bonda ? pozwalający uzyskać bardzo duże wygrane. Przeznaczony dla graczy średnio ? zaawansowanych, którzy są przygotowani na ewentualną passę porażek zasobnym portfelem. Do obstawienia potrzebne będzie 200 żetonów. Rozkładamy je na stole w następujący sposób:

140 żetonów ? numery 19-36 (ewentualna wygrana to 80 żetonów)
50 żetonów ? numery 13-18 (ewentualna wygrana to 100 żetonów)
10 żetonów ? 0 (ewentualna wygrana to 160 żetonów)

Jeśli uda Wam się osiągnąć wygraną powinniście natychmiast zaprzestać gry. W przypadku porażki należy zwiększyć stawkę dwukrotnie i spróbować identycznego zakładu przy kolejnej rozgrywce. Oczywiście możliwa jest manipulacja stawkami tj. w bukmacherskim systemie progresji czy systemie Martingale.

W serwisie betglob.pl znajdziesz rankingi najlepszych bukmacherów i super promocji na grę w zakłady przez internet!

System Labouchere ? dla graczy zaawansowanych (mających już pewne doświadczenia z ruletka i znających podstawy matematyki). Rozpoczęcie gry w systemie rozpocznijcie od wypisania na kartce szeregu np. od 1 do 10. W takim przypadku stawkę stanowić będzie suma wyrazów skrajnych, czyli 11 jednostek umownych. Wybrany zakład to jeden z kolorów. Rozpoczynasz pierwszą rozgrywkę.

Jeśli wygrałeś, możesz skreślić skrajne cyfry i grać dalej według ustalonego sposobu, aż do skreślenia wszystkich liczb z szeregu.

W przypadku przegranej konieczne jest dopisanie do szeregu kolejnej liczby (w tym przypadku będzie to 11). Dalej gra odbywa się wedle ustalonych na początku reguł, aż do skreślenia z szeregu wszystkich numerów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Artykuły i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *